custom background color for joomla articles

Warszawa

Pod kolumną Zygmunta w Warszawie kilkaset osób wzięło udział w manifestacji narodowców pod hasłem "Chcemy repatrianta zamiast imigranta". Jak mówił Łukasz Walczak, organizator manifestacji z ramienia Młodzieży Wszechpolskiej, chodzi o manifestację sprzeciwu, ale też o upomnienie się o Polaków poza granicami kraju.

Jak powiedział Walczak, organizatorzy sprzeciwiają się polityce rządu, która preferuje obcych nam kulturowo i językowo imigrantów, zapominając o setkach tysiącach repatriantów za naszą wschodnią granicą i o młodych Polakach, którzy wyjechali na Zachód.

Uczestnicy zgromadzenia deklarowali, że uważają swoją obecność za obywatelski obowiązek. Podkreślali, że osoby nazywane w mediach imigrantami to tak naprawdę uchodźcy ekonomiczni, i sprzeciwiali się islamizacji Polski.

Na Placu Zamkowym wykrzykiwano hasło "Repatrianta zamiast imigranta", a także hasła ruchu narodowego. W trakcie manifestacji zbierano też datki na remont mieszkań, w których mogliby zamieszkać Polacy ze wschodu Ukrainy. Zbierano również podpisy w sprawie referendum, dotyczącego nieprzyjęcia imigrantów w Polsce. Organizatorami manifestacji była Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny.

Gorzów Wlkp.

„Chcemy repatrianta, nie imigranta” - pod takim hasłem w Gorzowie odbywała się manifestacja, którą zorganizowała Młodzież Wszechpolską. - To nasz protest przeciw sprowadzaniu imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu do Polski – mówił prezes okręgu lubuskiego Młodzieży Wszechpolskiej Paweł Kamrad.

Manifestacja odbywała się na Placu Starego Rynku. Brało w niej udział około 200 osób. Na manifestację do Gorzowa przyjechali mieszkańcy między innymi Międzyrzecza, Stargardu Szczecińskiego, Witnicy i Kostrzyna.

Podczas manifestacji nie zabrakło przemówień, skandowanych haseł i pieśni.

Podczas manifestacji informowano również o tym, iż Młodzież Wszechpolska angażuje się w akcję zbierania pieniędzy dla Polaków poszkodowanych przez wojnę w Donbasie. W tym celu Młodzież Wszechpolska współpracuje z Instytutem Społeczno-Narodowym.

Bydgoszcz


Kraków

Ostrołęka

Katowice

Łódź

 

 

{jvotesystem poll=|114|}

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

7 faktów na temat obecności muzułmanów w Europie, o których się nie mówi

Wydarzenia ostatnich miesięcy i lat zwróciły naszą uwagę na kwestię obecności muzułmanów w Europie. W wielu krajach europejskich (np. we Francji, Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii) planuje się utrudniać im dostęp do granic. Ale jak jest naprawdę? Jak duża jest populacja muzułmanów w Europie? I czy naprawdę tak szybko się rozrasta?

czytaj więcej

Ostatnio rozmyślałem co skłania muzułmanów do przyłączania się do takich grup jak isis? Czy to nadinterpretacja świętego Koranu? Czy Ci ludzie, po prostu szukają sławy? Czy przynależność do takiej grupy ...

kliknij i dodaj komentarz

Polecamy

Twórcy filmu prezentują historię powstania świętej księgi islamu - Koranu (al-Qur'an).

czytaj więcej

Nader i Simin są teherańskim małżeństwem w separacji. Pewne z pozoru błahe zdarzenie postawi bohaterów przed wieloma moralnie niejednoznacznymi wyborami.

czytaj więcej

"Bitwa o Irak" - W odwecie za śmierć jednego z żołnierzy, marines dokonują masakry na cywilach

czytaj więcej

"Medicus" - Wizualna podróż ze średniowiecznej Anglii do arabskiego świata Isfahanu

czytaj więcej

Akcja wspieramy studenta

Zapraszamy do wspierania studentów poruszających w swoich pracach dyplomowych, magisterskich tematy związane z religią islamu.


Można wziąć udział w badaniu o którym więcej dowiecie się TUTAJ.

Jan Hartman "Islam, czyli normalność"

Ależ oczywiście, że za dwadzieścia lat będzie w Polsce znacznie więcej meczetów niż obecnie i znacznie mniej kościołów! A polskie społeczeństwo na powrót stanie się normalne i typowe, czyli zróżnicowane etnicznie i religijnie – takie, jakim było zawsze, wyjąwszy kilka dziesięcioleci po II wojnie światowej, która przyniosła ze sobą tragiczne tzw. czystki etniczne.


czytaj więcej

Kobieta i mężczyzna w islamie

Według Koranu mężczyzna i kobieta są sobie równi. Ze względu na obowiązki ciążące na mężczyźnie i przyznawane mu cechy, takie jak racjonalność, łatwość podejmowania decyzji, opanowanie, stanowczość i siła fizyczna, oraz cechy przypisywane kobiecie, takie jak emocjonalność i uczuciowość, mężczyzna powinien się kobietą opiekować.

Kobieta i mężczyzna w islamie

Seks i Religia: Islam

Jeżeli interesuje Ciebie temat seksu w islamie przeczytaj poniższy artykuł.

Seks i religia: Islam

Nowi użytkownicy

  • Brianloolf
  • marlaak1
  • lesterhc16
  • yanaromkina
  • vavada
Witam mam 18 lat jestem chłopakiem. Szukam muzułmanki, której będ ...
Salam, Mam 27 lat, szukam dobrego męża.
Witam, mam 22 lata jestem Polką i poszukuje męża muzułmanina, wła ...
Mam 29 lat i jedno dziecko. Szukam partnera do stałego związku.
Salam, I'm looking for a good polish woman who will want to marr ...
stat4u