Rząd Austrii wprowadził kary finansowe za noszenie w miejscach publicznych burki oraz zakazał rozdawania Koranu. Za nieprzestrzeganie przepisów od października grozić będzie grzywna w wysokości 150 euro - poinformowała agencja dpa.

Rząd Christiana Kerna, pomimo faktycznego rozpadu koalicji Socjaldemokratycznej Partii Austrii (SPOe) i chadeckiej Austriackiej Partii Ludowej (OeVP), podjął we wtorek wieczorem szereg decyzji dotyczących integracji migrantów.

Obie partie negocjowały pakiet od marca.

Nowe przepisy zakazują nie tylko noszenia stroju zasłaniającego całe ciało, lecz także innych elementów ubioru zasłaniające twarz. Uchodźcy, którzy otrzymali azyl i mają szanse na pozostanie w Austrii, zostali zobowiązani do zaliczenia rocznych zajęć, podczas których powinni nauczyć się języka i poznać kanon wartości obowiązujący w Austrii. 

Azylanci będą musieli wykonywać nieodpłatnie prace społeczne. W przypadku odmowy muszą się liczyć z obniżeniem otrzymywanych świadczeń.

interia.pl

 

{jvotesystem poll=|250|}

Komentarze  

#2 Miqdad 2017-06-18 19:13
Czego się spodziewać po kolebce nazizmu?

Cóż... Jak to ujął prorok Isa (pokój z nim):

Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.

Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?"

Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"
Cytować
#1 sfax 2017-06-15 17:38
...za to nadal dozwolone są sutanny katolickich duchownych i habity zakonnic.Biblia również ,choć nie za darmo,propagowana jest bez przeszkód..."Mein Kapf" można kupić w księgarniach! Islam niedługo zapewne stanie się zakazany.W dzisiejszej Austrii Muzułmanie są ofiarami takich samych nagonek jak żydzi w okresie holokaustu w Austrii pod rządami Austriaka Adolfa H.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nowi użytkownicy

  • Sехy girls fоr the night in your town UK: http://tks.website/oki
  • Adult 1 dating арр: https://go.managedhosting.de/adultdatinginyourcity678319
  • Adult online dating bу thе numbers: https://soo.gd/DukV
  • stickiereapava
  • Dаting sitе fоr seх with girls in Cаnada: https://cutt.us/qGDAl