Witam serdecznie,

Nazywam się Katarzyna Händel, jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, aktualnie prowadzę badania do pracy magisterskiej, w której zajmuje się problematyką religijności człowieka oraz poszukuje jej korelatów z różnymi cechami psychologicznymi.

Jak wspomniałam we wstępie celem prowadzonych przeze mnie badań jest pomiar religijności człowieka w kontekście postrzegania przez niego innych ludzi, siebie oraz czasu.

Żywię nadzieję, że implikacją praktyczną płynącą z publikacji wyników moich badań, gdyby objęły również wyznawców Islamu byłby przyrost wiedzy na temat tego wyznania w Polsce, oraz, że przyczyniłoby się to do naukowego dziedzictwa dotyczącego religijności człowieka.

Poniżej przesyłam odnośnik do internetowego formularza badania

https://docs.google.com/forms/d/1dyjtS61iIFIGOP1AyUkrzlBoivYPIPV9lana6OFEiq4/viewform


Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, oraz serdecznie zapraszam do udziału w badaniu. Wierzę, że czas poświęcony na wypełnienie formularza będzie również okazją do wewnętrznej refleksji nad sobą oraz ważnymi życiowymi kwestiami. Może być również miłą formą spędzenia wolnego czasu czy odpoczynku od codziennych spraw.

Do udziału w badaniu zapraszam przedstawicieli wszystkich religii.

Z wyrazami szacunku,

Katarzyna Händel

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież