Dlatego, że jeżeli tego nie zrobisz, to możesz zgrzeszyć przez umyślne robienie z siebie ignoranta. To jest wielkim grzechem w Islamie. Nawet jeśli inne religie uważają to za cnotę, to się mylą i Bóg pociągnie cię do odpowiedzialności za niewłaściwe użycie rozumu, który ci dał.

 

Dlaczego tego jeszcze nie zrobiłeś?

 

Czy możliwe, że cała twoja wiedza o Islamie pochodzi z głodnych sensacji mediów? Może to czas abyś zaciągnął informacji gdzieś indziej.

 

Czy możliwe, że ty po prostu nie chcesz być zanudzany poszukiwaniem religii? Może ty tylko tak bez powodu uogólniasz swoje negatywne odczucia o religii. Religie nie są takie same.

 

Jeżeli interesuje cię przyszłość tej planety, to powinieneś poznać Islam. Islam to nie tylko najszybciej rozpowszechniająca się religia na świecie, ale także druga pod względem wielkości religia w Europie i w USA . Islam jest jedyną poważną alternatywą dla niemoralnych ideologii dominujących w dzisiejszym świecie i jest dla tych, którzy wiedzą o najsilniejszej broni moralnej na Ziemi.

 

Komentarze  

#1 dct 2015-11-21 22:33
"Jeżeli interesuje cię przyszłość tej planety, to powinieneś poznać Islam." -Tu się zgadzam. Trzeba dobrze poznać swojego przeciwnika.
" Islam jest jedyną poważną alternatywą dla niemoralnych ideologii dominujących w dzisiejszym świecie..."- A jakie to niemoralne ideologie dominują w dzisiejszym świecie? Islam jest religią stricte wywodzącą się od wczesnośredniowiecznych plemion arabskich. W swojej istocie konserwuje zwyczaje i wierzenia ludzi, których wiedza o świecie ograniczała się do przetrwania na pustyni. Minęło XIV wieków. Czas dorosnąć. Współczesne niemoralne ideologie są niemoralne jedynie z punktu widzenia średniowiecznego, niepiśmiennego watażki i przewodnika karawan (Mahometa). Z współczesnego punktu widzenia niemoralne były uczynki proroka islamu.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież