Jeżeli terroryzm oznacza terroryzowanie ludności, to jest to nieislamskie. Jest to nieislamskie, ponieważ wywołuje niebywały strach w ludziach. Takie intencje nie mają nic wspólnego z Islamem. W Islamie muzułmanie namawiają, aby ludzie bali się tylko gniewu bożego, a NIE innych ludzi.

 

Ale istnieją tacy, którzy uważają, że ludzie powinni bać się nie tylko bożego gniewu. Tacy są wrogami Boga i wszystkich muzułmanów. Oni mogą zmuszać ludzi do odczuwania strachu przed czymś innym. Czyniąc to są oni co najmniej łagodnymi terrorystami. Muzułmanie muszą się przeciwstawiać takiej przemocy - nawet przy użyciu siły, jeśli jest to konieczne i jeśli będzie to skuteczne i ostateczne. Tylko tacy, którzy sami są "terrorystami" mają powód aby bać się użycia siły przez muzułmanów.

 

Sprzecznością jest aby bać się jednocześnie Boga i ludzi, co jest wyrażone w Koranie, wers 2:256:

 

Nie ma przymusu w religii! Prawość wyróżniła się od nieprawości. I ten, kto odrzuca fałszywe bóstwa, a wierzy w Boga, uchwycił za najpewniejszy uchwyt, nie mający żadnego pęknięcia.

 

Ignoranci lub kłamcy mogą występować i ogłaszać, że istnieje takie coś jak muzułmański terroryzm. On nie istnieje.

 

Muzułmanie nie chcą abyś się ich bał. Mają oni tylko nadzieję, że nauczysz się poświęcać swoje życie na szukaniu zadowolenia Boga i strachu przed Jego gniewem.

 

Czy możesz podać przykład aktu czystego terroryzmu?

 

Komentarze  

#43 Renata 2016-07-06 21:32
@dct - "Bydlaki istniały i istnieć będą wszędzie, ale po co ich sobie jeszcze importować mając swoich?" - Tak samo /zgodnie z linkami które podałam poniżej/ mogą powiedzieć Anglicy, Francuzi itp. Nawet ostatnio było coś słychać w UK o "polskim robactwie" i „wrócić do domu polskiego szumowiny”- wpisy uwłaczjące większości uczciwych Polaków w UK. Nie tędy droga:)
Twierdzisz, że muzułmańskie /kosowskie, albańskie/ mafie trzęsą na Zachodzie. Zgadza się ale kiedy dostały wiatru w żagle? Ciekawy artkuł:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wielki-blad-zachodu-powstalo-krolestwo-mafii/qjvl3
"Z politycznego punktu widzenia poza mafią kosowską jedyną stroną, która w jakimś sensie zyskała na niepodległości Kosowa są Stany Zjednoczone, które dzięki wspieraniu ludności albańskiej mają możliwość budowania baz wojskowych na Bałkanach" - tak się kręci lody :) Pozdrawiam
Cytować
#42 dct 2016-07-05 00:30
@Renata
Oczywiście, że kolor skóry nie ma nic do rzeczy, ale wyznanie, czy szerzej kultura, z której pochodzą sprawcy już ma pewne przełożenie na skalę zjawiska. Bydlaki istniały i istnieć będą wszędzie, ale po co ich sobie jeszcze importować mając swoich? O podejściu do kobiet może świadczyć trochę fakt, że muzułmańskie grupy przestępcze na zachodzie w zasadzie trzęsą prostytucją i handlem kobietami. Ostatecznie niemuzułmanki to i tak dziwki, więc dla nich to nie grzech... Pisząc to nie usprawiedliwiam w żadnej mierze rodzimych przestępców. Wskazuję jedynie na pewne uwarunkowania kulturowe.

PS. Kiedyś spotkałem się ze stwierdzeniem, że niektórzy muzułmanie ą pokojowi nie zgodnie z islamem, ale wbrew islamowi. To prawda. Ostatnio miałem przyjemność spotkać pakistańską dziewczynę. Przeurocza i wyluzowana. Jadła świniaka i piła alkohol. Na koniec stwierdziła, że robi to tylko poza domem... Resztę sobie sam dopowiedziałem. Gdyby rodzina się dowiedziała...to...
Cytować
#41 Renata 2016-07-04 21:04
@dct - Nie neguję, że były incydenty z napaściami na kobiety ale mendy są wszędzie bez względu na wyznanie, kolor skóry itp. - np. nasi rodacy:
http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-wielka-brytania-polak-zgwalcil-mala-dziewczynke,nId,1444084
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/polak-zgwalcil-i-pobil-kobiete-w-wielkiej-brytanii,617830.html
http://www.tvp.info/19684818/polak-ktory-zgwalcil-i-zamordowal-9latke-mial-zakaz-wjazdu-do-francji-relacja-wyslanniczki-tvp
itd... A tak praktycznie Szanowny to cóż z tego, że za rogiem spotkam bliższego mi cywilizacyjnie, kulturowo ... Kajetana Poznańskiego :) Pozdrawiam.
Cytować
#40 dct 2016-06-23 21:04
Cytuję Renata:
Mnie też dawno nie było Szanowny:) Twierdzisz - "nigdy nie użyłem epitetu małpy człekokształtne" . Kłamiesz :) Wróć do postu #27 :)

No faktycznie. Oddaję sprawiedliwość w tej jednej kwestii. Nie zrobiłem tego z premedytacją. Z tym że tamta wypowiedź odnosiła się stricte do osobników, którzy dokonywali napaści na kobiety. Jak zwał tak zwał. Na szacunek nie zasługują. Osobiście mam nadzieję, że tego typu zachowania staną się gwoździem do trumny multikulti.
Cytować
#39 Renata 2016-06-22 22:42
Mnie też dawno nie było Szanowny:) Twierdzisz - "nigdy nie użyłem epitetu małpy człekokształtne" . Kłamiesz :) Wróć do postu #27 :)
Cytować
#38 dct 2016-03-25 23:00
Ciąg dalszy...
"Wyjaśnij mi proszę która ze stron według Ciebie fałszuje rzeczywistość, a która nie?" - mam zostać Twoją korepetytorką? :)

Dziękuję za ofertę, ale za stary jestem na korepetycje.Odpowiadając na pytanie. Obie strony zaklinają rzeczywistość. Czy Pani tego chce czy nie, nie istnieje możliwość stania z boku i życia po swojemu. Prędzej czy później to co się dzieje dotknie każdego z nas, a wówczas będzie za późno na analizy sytuacji i bicie się w pierś. Niestety trzeba opowiedzieć się po którejś ze stron. Ja wybrałem kulturę, z której się wywodzę. Oceny moralnej polityki zachodniej dokonałem i jest ona negatywna, ale z mojego punktu widzenia stanowi mniejsze zło. W tym przypadku nie istnieje złoty środek. W dłuższej perspektywie czasowej (kilka dekad) zwycięzca będzie tylko jeden. Czas pokaże, a zwycięzcy napiszą historię na nowo. W gruncie rzeczy z punktu widzenia ludzkości nie wydarzy się nic wielkiego. Ot statystyka... Pozdrawiam
Cytować
#37 dct 2016-03-25 22:47
@Renata
"Przypomnę tylko, że to Ty wcześniej rzucałeś bluzgi na innych: "banda tchórzy bez honoru, niepotrafiący trzymać swoich popędów w ryzach, "małpy człekokształtne" ..."

Dawno mnie nie było. Hmm. Niech Ci będzie, że hipokryta ze mnie. Ale wyrywanie wypowiedzi z kontekstu raczej nie daje Ci prawa do wyrokowania. Jak inaczej określiłabyś ludzi, którzy dokonują napadów seksualnych na kobiety, albo zabójstw cywili "pokrzywdzeni przez los i prawi piewcy pokoju"? Ponadto nigdy nie użyłem epitetu "małpy człekokształtne". Widać sama masz takie skojarzenia na ich temat. Nie wnikam.
Cytować
#36 Renata 2016-02-17 21:38
@dct Nazwanie hipokrytą nie miało na celu obrażenia Ciebie i nie jest inwektywą a to dlatego, że Ty zwyczajnie jesteś hipokrytą. Co innego gdybym bezpodstawnie nazwała Cię złodziejem czy gwałcicielem wtedy mógłbyś traktować to jako obelgę. Przypomnę tylko, że to Ty wcześniej rzucałeś bluzgi na innych: "banda tchórzy bez honoru, niepotrafiący trzymać swoich popędów w ryzach, "małpy człekokształtne"
"Wyjaśnij mi proszę która ze stron według Ciebie fałszuje rzeczywistość, a która nie?" - mam zostać Twoją korepetytorką? :)
Cytować
#35 dct 2016-02-16 23:21
@Renata
No, no...Zaczęłaś od "szanownego adwersarza" a skończyłaś na hipokrycie. Co następne, inwektywy?
Wyjaśnij mi proszę która ze stron według Ciebie fałszuje rzeczywistość, a która nie?
Poza tym ja wcale nie faworyzuję zachodu dlatego, że zbija więcej pionków, ale dlatego że jest mi bliższy cywilizacyjnie. Takie trochę mniejsze zło. (Ten pogląd odnosi się tylko i wyłącznie do toczącego się konfliktu muzułmanie vs cywilizacja zachodu). Ilość "zbić" to jedynie statystyka wskazująca, która ze stron zyskuje przewagę. Nie nazwałbym tego hipokryzją... Raczej zimną kalkulacją.
Cytować
#34 Renata 2016-02-14 23:25
dct - co Ty nie powiesz hipokryto:) "Wielka szachownica" autorstwa "wielkiego gracza" Brzezińskiego:) Tak zgadza się Ty właśnie spoglądasz na ilość zbitych pionków i faworyzujesz tych co te pionki zbijają a to tyko dlatego hipokryto, że opowiadasz się za tymi co Fałszywą historię tworzą:)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież